Elections to regional councils held on 7.10. – 8.10.2016

Preferential votes for candidates

Region: Stredocesky kraj

District: Nymburk

Municipality: Milovice

Ward: 4

List of candidates: Svobodni a Soukromnici

Table: Preferential votes for candidates – List of candidates Svobodni+SsCR – a part 1

Preferential votes for candidates – List of candidates Svobodni+SsCR – a part 1
Candidate Preferential votes
serial
number
surname, first name, degrees age No in %
1 Zalom Lubos Mgr. 35 0 0,00
2 Stanek Jan 56 1 100,00
3 Chrpova Marcela 64 0 0,00
4 Chvalovska Marketa 34 0 0,00
5 Madr Pavel MVDr. CSc., MBA 53 0 0,00
6 Zavadil Petr 56 0 0,00
7 Renc Zdenek 69 0 0,00
8 Matyasko Jan Bc. 28 1 100,00
9 Kulhavy Pavel 52 0 0,00
10 Fedorovic Radim 31 0 0,00
11 Kopanko Vladimir 44 0 0,00
12 Hula Jiri 43 0 0,00
13 Zivnustek Josef Ing. 51 1 100,00
14 Pilc Tomas 41 0 0,00
15 Brezovska Michaela 51 0 0,00
16 Urzova Jana Mgr. 45 0 0,00
17 Luxa Pavel 43 0 0,00
18 Benes Karel MUDr. 65 0 0,00
19 Naimann Michal Bc. 29 0 0,00
20 Pavlis Tomas Ing. 34 0 0,00
21 Krouzil Petr 47 0 0,00
22 Jiraskova Jordanka 31 0 0,00
23 Pokorna Jaroslava Bc. 39 0 0,00
24 Vodicka Jiri Ing. 54 0 0,00
25 Jezek Eva 49 0 0,00
26 Sima Daniel Ing. 27 0 0,00
27 Panec Jiri 41 0 0,00
28 Vlk Karel Mgr. 48 0 0,00
29 Rencova Alena 40 0 0,00
30 Abik Lukas 38 0 0,00
31 Polasek Petr 33 0 0,00
32 Stonjekova Karolina Mgr. et Mgr. 33 0 0,00
33 Stanek Jan Ing. 26 0 0,00
34 Kresnak Petr Ing. 55 0 0,00
35 Jensi Pavel 59 0 0,00

Table: Preferential votes for candidates – List of candidates Svobodni+SsCR – a part 2

Preferential votes for candidates – List of candidates Svobodni+SsCR – a part 2
Candidate Preferential votes
serial
number
surname, first name, degrees age No in %
36 Buresova Markova Ivana 40 0 0,00
37 Holoubkova Tereza Bc. 32 0 0,00
38 Kares Vaclav Ing. 57 0 0,00
39 Kosar Jakub 47 0 0,00
40 Hutter Karel 47 0 0,00
41 Radova Milena 43 0 0,00
42 Kettner Frantisek 40 0 0,00
43 Suchy Vaclav 64 0 0,00
44 Oukropec Jiri Ing. 27 0 0,00
45 Sukova Veronika 29 0 0,00
46 Trochta Josef Ing. et Ing. MBA 40 0 0,00
47 Sipkova Tereza 26 0 0,00
48 Rathousky Jan 32 0 0,00
49 Brezovsky David 31 0 0,00
50 Paumer Ctirad 52 0 0,00
51 Kostelnik Martin Ing. 47 0 0,00
52 Kratochvil Martin Bc. 34 0 0,00
53 Hejzlar Zdenek 50 0 0,00
54 Morozovic Martin Ing. 52 0 0,00
55 Kaslova Leona 51 0 0,00
56 Havelkova Martina 37 0 0,00
57 Stemberg Jaromir Rudolph MBA 61 0 0,00
58 Mattivi Pavel 36 0 0,00
59 Krizek Libor 49 0 0,00
60 Kucera Tomas Ing. 51 0 0,00
61 Valousek Jiri 35 0 0,00
62 Otta Pavel Ing. 27 0 0,00
63 Steiger Zdenek Ing. 80 0 0,00
64 Saroch Miroslav Ing. 42 0 0,00
65 Madrova Lubica MVDr. 52 0 0,00
66 Duchon Oldrich 50 0 0,00
67 Srb Lukas 29 0 0,00
68 Hamouz Lukas 24 0 0,00
69 Stankova Veronika Ing. 27 0 0,00
70 Riha Ladislav Ing. 31 0 0,00

Total votes for the selected party and territory:  1

Back: Ward 4


Data sourcewww.volby.cz
Originalvolby.cz/pls/kz2016/kz351
Page generated on20/01/2022 00:18:55
Zobrazit sloupec 

Ochrana dat     Mobil version

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2022

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.