Elections to regional councils held on 7.10. – 8.10.2016

Preferential votes for candidates

Region: Stredocesky kraj

District: Nymburk

Municipality: Milovice

Ward: 7

List of candidates: NE ILEGALNI IMIGRACI - PENIZE RADEJI PRO NASE LIDI

Table: Preferential votes for candidates – List of candidates CSNSRozCSNS5DSZ – a part 1

Preferential votes for candidates – List of candidates CSNSRozCSNS5DSZ – a part 1
Candidate Preferential votes
serial
number
surname, first name, degrees age No in %
1 Lenkova Jitka JUDr. 53 0 0,00
2 Somberg Jiri MUDr. 55 0 0,00
3 Janko Karel Ing. 73 0 0,00
4 Manova Klara Mgr. Bc. 37 0 0,00
5 Janu Jiri Ing. 62 0 0,00
6 Zaludova Hana Mgr. 52 0 0,00
7 Cizek Jan 29 0 0,00
8 Muskova Jaromira Ing. 51 0 0,00
9 Pomma Vaclav Ing. 55 0 0,00
10 Vastova Veronika MUDr. 44 0 0,00
11 Pospisilova Katerina 42 0 0,00
12 Zalud Vratislav 51 0 0,00
13 Pazderova Dana 54 0 0,00
14 Puzmanova Hana 55 0 0,00
15 Capova Andrea 44 0 0,00
16 Zub Jiri 64 0 0,00
17 Kinacova Iva DiS. 34 0 0,00
18 Fiala Jiri Ing. 53 0 0,00
19 Benesova Helena 54 0 0,00
20 Sestakova Jana 42 0 0,00
21 Pivonka Vaclav 64 0 0,00
22 Bernard Petr 42 0 0,00
23 Kozak Jaroslav 70 0 0,00
24 Motlova Sandra 34 0 0,00
25 Burian Jaroslav Ing. 53 0 0,00
26 Dolezalova Sona 40 0 0,00
27 Vranova Martina 38 0 0,00
28 Bezecny Miroslav Josef 67 0 0,00
29 Kralova Katerina 42 0 0,00
30 Cipera Bohumil 60 0 0,00
31 Musil Josef 50 0 0,00
32 Valickova Lucie 24 0 0,00
33 Axamit Karel 61 0 0,00
34 Kuchynkova Miluse 51 0 0,00
35 Buresova Simona 37 0 0,00

Table: Preferential votes for candidates – List of candidates CSNSRozCSNS5DSZ – a part 2

Preferential votes for candidates – List of candidates CSNSRozCSNS5DSZ – a part 2
Candidate Preferential votes
serial
number
surname, first name, degrees age No in %
36 Koubkova Vaclava 58 0 0,00
37 Jandova Lenka 51 0 0,00
38 Vesela Martina 40 0 0,00
39 Salabova Vlastimila 34 0 0,00
40 Sedlackova Jana 55 0 0,00
41 Valickova Ludmila 53 0 0,00
42 Rychova Iva 53 0 0,00
43 Vohradska Lenka 48 0 0,00
44 Klementova Marcela 64 0 0,00
45 Axamitova Denisa 38 0 0,00
46 Hladik Vladimir 66 0 0,00
47 Buresova Margita 49 0 0,00
48 Tampirova Olga 54 0 0,00
49 Pastejrikova Jana 58 0 0,00
50 Struskova Radka 42 0 0,00
51 Sedenkova Jana 57 0 0,00
52 Vanova Iva 54 0 0,00
53 Valkova Ivana 57 0 0,00
54 Krejcova Marketa 58 0 0,00
55 Brtkova Marie 57 0 0,00
56 Prausova Sylva 44 0 0,00
57 Rydlova Anna 37 0 0,00
58 Smolenova Jana 47 0 0,00
59 Hruba Jaroslava 58 0 0,00
60 Jelinkova Jirina 42 0 0,00
61 Scheiflerova Blanka 58 0 0,00
62 Markesova Ivana 49 0 0,00
63 Beranova Jana 52 0 0,00
64 Novakova Marie 42 0 0,00
65 Levaiova Dana 43 0 0,00
66 Kryll Jan 63 0 0,00
67 Viskova Monika 51 0 0,00
68 Kocourkova Alena 57 0 0,00
69 Chaloupkova Petra 43 0 0,00
70 Mikolaskova Hana 71 0 0,00

Total votes for the selected party and territory:  3

Back: Ward 7


Data sourcewww.volby.cz
Originalvolby.cz/pls/kz2016/kz351
Page generated on19/01/2022 23:11:00
Zobrazit sloupec 

Ochrana dat     Mobil version

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2022

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.