Elections to regional councils held on 7.10. – 8.10.2016

Preferential votes for candidates

Region: Stredocesky kraj

District: Nymburk

Municipality: Milovice

Ward: 7

List of candidates: "SPOLU PRO KRAJ KDU-CSL, SZ A SNK ED"

Table: Preferential votes for candidates – List of candidates KDUCSL+SZ+SNKED – a part 1

Preferential votes for candidates – List of candidates KDUCSL+SZ+SNKED – a part 1
Candidate Preferential votes
serial
number
surname, first name, degrees age No in %
1 Vacek Josef Mgr. 57 1 12,50
2 Klempera Radek Ing. Mgr. 42 0 0,00
3 Bolonsky Stanislav Mgr. 68 0 0,00
4 Jankovsky Zbynek JUDr. Ph.D. 44 1 12,50
5 Zunova Jana Mgr. 37 0 0,00
6 Ruzicka Tomas PhDr. MPA 46 0 0,00
7 Volf Zdenek Mgr. 35 0 0,00
8 Tomas Petr 46 0 0,00
9 Volf Petr Mgr. et Mgr. 38 1 12,50
10 Sevcik Jakub Mgr. 27 0 0,00
11 Cejka Jiri Ing. 62 0 0,00
12 Cermakova Eva Ing. 54 0 0,00
13 Vlach Jaroslav Bc. 53 0 0,00
14 Kofronova Iva Mgr. Ing. 51 0 0,00
15 Jerie Filip Bc. 51 0 0,00
16 Koubsky Karel 70 0 0,00
17 Mach Martin Ing. 48 0 0,00
18 Navratil Vaclav MUDr. 69 0 0,00
19 Fiserova Stanislava Ing. MPA 60 1 12,50
20 Vedral Vladimir Ing. 48 0 0,00
21 Priplatova Tatiana MUDr. 72 0 0,00
22 Prusa Daniel 48 0 0,00
23 Cespivova Eva 44 0 0,00
24 Durcansky Jozef Ing. 68 0 0,00
25 Kroupa Karel 56 0 0,00
26 Fajfr Marek Mgr. Ph.D. 35 0 0,00
27 Neustadtova Zuzana MVDr. 51 0 0,00
28 Havlin Bronislav 53 0 0,00
29 Hrabec Pavel 49 0 0,00
30 Maskova Lucie MUDr. 38 0 0,00
31 Cabelkova Miloslava 61 0 0,00
32 Payeur Michaela 39 0 0,00
33 Brecka Josef PhDr. 62 0 0,00
34 Macha Slavomir Mgr. 47 0 0,00
35 Krumpholcova Jana Ing. MSc. 36 0 0,00

Table: Preferential votes for candidates – List of candidates KDUCSL+SZ+SNKED – a part 2

Preferential votes for candidates – List of candidates KDUCSL+SZ+SNKED – a part 2
Candidate Preferential votes
serial
number
surname, first name, degrees age No in %
36 Valentova Jana 58 0 0,00
37 Kubasek Frantisek Ing. 41 0 0,00
38 Robes Martin Bc. 43 0 0,00
39 Wagenknecht Lukas MUDr. MBA 36 0 0,00
40 Sova Karel Ing. 64 0 0,00
41 Hynek David 41 0 0,00
42 Nedbalova Jitka Ing. 54 0 0,00
43 Jerabkova Jitka DiS. 52 0 0,00
44 Houska Premysl 41 0 0,00
45 Sejcek Miroslav Ing. 61 0 0,00
46 Vackova Marie Mgr. 41 0 0,00
47 Srejberova Jitka Mgr. Ph.D. 39 0 0,00
48 Fontana Hankova Denisa 37 0 0,00
49 Jindra Jiri Bc. 31 0 0,00
50 Cemper Jan 30 0 0,00
51 Pesek Jan 74 0 0,00
52 Stumpf Stanislav Bc. 40 0 0,00
53 Verner Frantisek 31 0 0,00
54 Svoboda Milan Ing. 48 0 0,00
55 Roubikova Vlasta 57 0 0,00
56 Novakova Karolina 24 0 0,00
57 Rus Jan 50 0 0,00
58 Vasku Alois 44 0 0,00
59 Kozisek Lubos Mgr. 30 0 0,00
60 Roubal Pavel PhDr. 42 0 0,00
61 Midkiff Andrea Bc. M.A. 42 0 0,00
62 Brabec Petr DiS. 39 0 0,00
63 Mottl Martin Mgr. 42 0 0,00
64 Dupal Vladimir Mgr. 36 0 0,00
65 Klemesova Jana 43 0 0,00
66 Ziovska Dana Mgr. 56 0 0,00
67 Severa Martin Ing. 53 0 0,00
68 Kral Zdenek 50 0 0,00
69 Hlavinkova Zdenka 60 0 0,00
70 Spacek Jan Ing. 49 0 0,00

Total votes for the selected party and territory:  8

Back: Ward 7


Data sourcewww.volby.cz
Originalvolby.cz/pls/kz2016/kz351
Page generated on19/01/2022 23:37:58
Zobrazit sloupec 

Ochrana dat     Mobil version

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2022

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.