Volby do zastupitelstev krajů konané dne 2.10. – 3.10.2020

Přednostní hlasy pro kandidáty

Kraj: Olomoucký kraj

Česká republika

Kandidátní listina: Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)

Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Monarchiste.cz – část 1

Popis tabulky Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.
Kandidát Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 Holzer Miloš RNDr. 69 25 4,70
2 Rulíšková Pavla 54 21 3,95
3 Andrš Pavel MUDr. 56 75 14,12
4 Krchňáková Jitka Mgr. 52 17 3,20
5 Makový Pavel 56 29 5,46
6 Bačovský Jaroslav Doc. MUDr. CSc. 66 20 3,76
7 Hutařová Karla 42 4 0,75
8 Panský Zdeněk Ing. 70 3 0,56
9 Kryl Tomáš Ing. 44 13 2,44
10 Korhoň Miloš Mgr. 56 6 1,12
11 Jančíková Milada PaedDr. 61 2 0,37
12 Toman Pavel 43 7 1,31
13 Suchánková Eva 85 6 1,12
14 Sušeň Tomáš BcA. 42 3 0,56
15 Rec Leo Bc. 42 5 0,94
16 Šestáková Adéla 36 8 1,50
17 Neugebauer Ladislav 70 1 0,18
18 Novák František 56 5 0,94
19 Skyva Petr Mgr. et Mgr. 46 4 0,75
20 Sýkora Josef 61 7 1,31
21 Anderlová Lucie 34 4 0,75
22 Rosa Tomáš Ing. 43 3 0,56
23 Hrdlička Jan 41 5 0,94
24 Kubis Aleš 68 3 0,56
25 Jančík Zdeněk PaedDr. 60 1 0,18
26 Kubíček Petr 68 3 0,56
27 Palatý Marta 79 1 0,18
28 Sorokin Roman 37 4 0,75

Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Monarchiste.cz – část 2

Popis tabulky Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.
Kandidát Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
29 Křížan David 43 3 0,56
30 Orava Libor Bc. 36 11 2,07
31 Pekár Martin 42 6 1,12
32 Juna Jan Ing. 59 0 0,00
33 Nezhyba Luděk 49 10 1,88
34 Hruban Petr 55 5 0,94
35 Novotná Eva Mgr. 53 2 0,37
36 Frgal Jaroslav 47 2 0,37
37 Anderle Jiří 56 2 0,37
38 Sušeňová Šárka 38 3 0,56
39 Hrubý Milan Ing. 87 1 0,18
40 Andrš Václav 23 7 1,31
41 Havlík Antonín 30 2 0,37
42 Skoupilová Dagmar 72 4 0,75
43 Strbačka Petr 51 1 0,18
44 Janura Pavel Mgr. 62 2 0,37
45 Turzová Anna 75 0 0,00
46 Komínek Václav 66 2 0,37
47 Gronychová Vladimíra 47 1 0,18
48 Bílka Vladimír Ing. 50 2 0,37
49 Kvapil Tomáš 81 2 0,37
50 Lorenc Lukáš 30 5 0,94
51 Kunc Martin Bc. 53 4 0,75
52 Baierová Lenka 55 3 0,56
53 Hofírek Petr 45 4 0,75
54 Jirotka Ivo 86 4 0,75
55 Pišťák Stanislav Ing. 42 15 2,82
- - - - -

Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:  531


Zdroj datwww.volby.cz
Originálvolby.cz/pls/kz2020/kz351
Datum a čas generování stránky28/12/2022 01:48:43
Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V