Volby do zastupitelstev krajů konané dne 2.10. – 3.10.2020

Přednostní hlasy pro kandidáty

Kraj: Olomoucký kraj

Česká republika

Kandidátní listina: Trikolóra hnutí občanů

Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Trikolóra – část 1

Popis tabulky Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.
Kandidát Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 Majerová Zahradníková Zuzana 48 1 055 13,08
2 Hrubý Aleš Mgr. 51 188 2,33
3 Václavíčková Věra Mgr. Bc. 46 320 3,96
4 Skopal Jaroslav Ing. 65 112 1,38
5 Steiger Jiří Mgr. 51 183 2,26
6 Pospíšilík Radek 51 129 1,60
7 Orel Monika Ing. 54 141 1,74
8 Konšel František Bc. 34 98 1,21
9 Jelínek Jiří 48 149 1,84
10 Michálková Liběna Mgr. 34 138 1,71
11 Navrátil Petr Mgr. 61 67 0,83
12 Musilová Táňa Mgr. 54 88 1,09
13 Kaprál Vojtěch pplk. v. v. Ing. 51 97 1,20
14 Šnévajs Martin Ing. 25 115 1,42
15 Vepřek Jiří 53 53 0,65
16 Golian Miloš MUDr. 62 70 0,86
17 Havelka Baronová Helena 45 42 0,52
18 Sloupský Jaroslav 60 26 0,32
19 Fraitová Jana 75 15 0,18
20 Slováček Libor MUDr. 43 188 2,33
21 Spilka Miroslav 59 172 2,13
22 Gabryš Martin MUDr. 49 57 0,70
23 Schwanzerová Věra 48 20 0,24
24 Čermák Jaroslav Ing. 57 50 0,62
25 Calábková Zuzana Bc. 40 31 0,38
26 Panáček Radovan Bc. 50 11 0,13
27 Bočinská Ilona Mgr. Bc. 56 48 0,59
28 Králík Martin Ing. 37 67 0,83

Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Trikolóra – část 2

Popis tabulky Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.
Kandidát Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
29 Mišáková Jarmila 63 22 0,27
30 Humlíček Zbyněk Ing. 54 18 0,22
31 Černá Dana Marie Mgr. Bc. 53 36 0,44
32 Nevřelová Lenka Mgr. 57 48 0,59
33 Hrabina František Jan Ing. 59 55 0,68
34 Konšel Alois 53 47 0,58
35 Ospálek Tomáš 49 22 0,27
36 Holibka Kristián 24 407 5,04
37 Římský Jaroslav Bc. 60 30 0,37
38 Konšel František 54 41 0,50
39 Hnízdilová Alena 59 13 0,16
40 Otáhal Petr Ing. 56 14 0,17
41 Fabriková Marie 70 8 0,09
42 Zdráhal Miroslav 41 27 0,33
43 Schwanzer Jiří 47 41 0,50
44 Čermák Jiří Bc. 49 45 0,55
45 Karger Jan 43 14 0,17
46 Polák Tomáš 55 45 0,55
47 Balejík Gorazd Ing. arch. 62 13 0,16
48 Ročňák Jaroslav 64 24 0,29
49 Lasák Bohdan 68 28 0,34
50 Hejnar Martin 18 51 0,63
51 Kuchař Jan Mgr. Bc. 62 26 0,32
52 Šnobl Jakub 31 57 0,70
53 Kubíčková Ivana 59 39 0,48
54 Dvořák Radek Ing. 57 27 0,33
55 Orel Ladislav Ing. 57 58 0,71
- - - - -

Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:  8 062


Zdroj datwww.volby.cz
Originálvolby.cz/pls/kz2020/kz351
Datum a čas generování stránky30/12/2022 10:02:10
Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V