Volby do zastupitelstev krajů konané dne 2.10. – 3.10.2020

Přednostní hlasy pro kandidáty

Kraj: Zlínský kraj

Česká republika

Kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy

Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 1

Popis tabulky Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.
Kandidát Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 Mařák Ivan Ing. 58 729 9,37
2 Straka Vojtěch Mgr. Bc. 39 209 2,68
3 Místecký Vladimír 68 314 4,03
4 Zvěřina Vít 24 213 2,73
5 Kostka Michal Ing. 31 277 3,56
6 Pěnčíková Marie Ing. 40 472 6,07
7 Lapčík Vítězslav Ing. 55 310 3,98
8 Procházková Pavlína 44 221 2,84
9 Doleček Jan 48 126 1,62
10 Badinková Eva Ing. Bc. 53 471 6,05
11 Ambrožová Srncová Kateřina Ing. 38 123 1,58
12 Dudová Kamila Mgr. 55 147 1,89
13 Jordák František Ing. 72 48 0,61
14 Pavelka Radislav 62 79 1,01
15 Remeš Stanislav 68 100 1,28
16 Kroča Pavel Ing. 61 155 1,99
17 Maršík Zdeněk 58 62 0,79
18 Šťastný Josef Bc. 63 84 1,08
19 Procházka Jaroslav RSDr. 69 139 1,78
20 Smahelová Anna 62 71 0,91
21 Berka Miroslav 63 66 0,84
22 Hlobilová Zdeňka 64 54 0,69
23 Častulíková Lenka 40 50 0,64
24 Rafaja Radomír 76 63 0,81
25 Juřena Ivan 48 64 0,82

Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 2

Popis tabulky Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.
Kandidát Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
26 Butnikošarovská Dagmar Ing. 68 63 0,81
27 Koňařík Dušan 45 56 0,72
28 Šuránková Julie 63 27 0,34
29 Vejpustek Zdeněk 71 126 1,62
30 Kaňovský Tomáš 54 34 0,43
31 Mrňková Marta 71 11 0,14
32 Ondřej Miroslav 73 23 0,29
33 Basovník Vlastimil Ing. 58 32 0,41
34 Urbánek Petr 31 45 0,57
35 Hanačíková Veronika 40 48 0,61
36 Koníčková Alžběta 31 44 0,56
37 Lysák Václav 25 64 0,82
38 Smeta Petr 66 24 0,30
39 Husták Petr 45 38 0,48
40 Kuja Miroslav 74 28 0,36
41 Kovařík Jaroslav 72 22 0,28
42 Hlobil Zdeněk 66 45 0,57
43 Straňák Jiří 55 41 0,52
44 Zavadil František 34 38 0,48
45 Hubený Antonín Ing. 63 14 0,18
46 Kuchařík Bohumil Ing. 57 32 0,41
47 Koníčková Alena Mgr. 60 35 0,45
48 Klímek Radim 43 58 0,74
49 Hajda Rostislav 51 42 0,54
50 Kluka Vladislav 70 21 0,27

Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:  7 774


Zdroj datwww.volby.cz
Originálvolby.cz/pls/kz2020/kz351
Datum a čas generování stránky27/12/2022 01:22:47
Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V