Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Zlínský kraj
Okres: Uherské Hradiště
Obec: Uherské Hradiště
Okrsek: 2
Kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 1
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Mařák Ivan Ing. | 58 | 1 | 4,00 |
2 | Straka Vojtěch Mgr. Bc. | 39 | 0 | 0,00 |
3 | Místecký Vladimír | 68 | 0 | 0,00 |
4 | Zvěřina Vít | 24 | 0 | 0,00 |
5 | Kostka Michal Ing. | 31 | 0 | 0,00 |
6 | Pěnčíková Marie Ing. | 40 | 0 | 0,00 |
7 | Lapčík Vítězslav Ing. | 55 | 2 | 8,00 |
8 | Procházková Pavlína | 44 | 0 | 0,00 |
9 | Doleček Jan | 48 | 0 | 0,00 |
10 | Badinková Eva Ing. Bc. | 53 | 0 | 0,00 |
11 | Ambrožová Srncová Kateřina Ing. | 38 | 0 | 0,00 |
12 | Dudová Kamila Mgr. | 55 | 0 | 0,00 |
13 | Jordák František Ing. | 72 | 0 | 0,00 |
14 | Pavelka Radislav | 62 | 0 | 0,00 |
15 | Remeš Stanislav | 68 | 0 | 0,00 |
16 | Kroča Pavel Ing. | 61 | 1 | 4,00 |
17 | Maršík Zdeněk | 58 | 0 | 0,00 |
18 | Šťastný Josef Bc. | 63 | 1 | 4,00 |
19 | Procházka Jaroslav RSDr. | 69 | 0 | 0,00 |
20 | Smahelová Anna | 62 | 0 | 0,00 |
21 | Berka Miroslav | 63 | 0 | 0,00 |
22 | Hlobilová Zdeňka | 64 | 0 | 0,00 |
23 | Častulíková Lenka | 40 | 0 | 0,00 |
24 | Rafaja Radomír | 76 | 0 | 0,00 |
25 | Juřena Ivan | 48 | 0 | 0,00 |
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 2
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
26 | Butnikošarovská Dagmar Ing. | 68 | 0 | 0,00 |
27 | Koňařík Dušan | 45 | 0 | 0,00 |
28 | Šuránková Julie | 63 | 0 | 0,00 |
29 | Vejpustek Zdeněk | 71 | 0 | 0,00 |
30 | Kaňovský Tomáš | 54 | 0 | 0,00 |
31 | Mrňková Marta | 71 | 0 | 0,00 |
32 | Ondřej Miroslav | 73 | 0 | 0,00 |
33 | Basovník Vlastimil Ing. | 58 | 0 | 0,00 |
34 | Urbánek Petr | 31 | 0 | 0,00 |
35 | Hanačíková Veronika | 40 | 0 | 0,00 |
36 | Koníčková Alžběta | 31 | 0 | 0,00 |
37 | Lysák Václav | 25 | 0 | 0,00 |
38 | Smeta Petr | 66 | 0 | 0,00 |
39 | Husták Petr | 45 | 0 | 0,00 |
40 | Kuja Miroslav | 74 | 0 | 0,00 |
41 | Kovařík Jaroslav | 72 | 0 | 0,00 |
42 | Hlobil Zdeněk | 66 | 0 | 0,00 |
43 | Straňák Jiří | 55 | 0 | 0,00 |
44 | Zavadil František | 34 | 0 | 0,00 |
45 | Hubený Antonín Ing. | 63 | 1 | 4,00 |
46 | Kuchařík Bohumil Ing. | 57 | 0 | 0,00 |
47 | Koníčková Alena Mgr. | 60 | 0 | 0,00 |
48 | Klímek Radim | 43 | 0 | 0,00 |
49 | Hajda Rostislav | 51 | 0 | 0,00 |
50 | Kluka Vladislav | 70 | 0 | 0,00 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 25
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 10/06/2024 13:54:31 |