Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Opava
Obec: Hlučín
Okrsek: 8
Kandidátní listina: Jednotní
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina JEDNOTNÍ – část 1
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Raždík Tomáš Ing. | 38 | 0 | - |
2 | Cimprichová Pynelopi Ing. Mgr. | 62 | 0 | - |
3 | Volná Libuše Ing. | 63 | 0 | - |
4 | Štědroň Radoslav RNDr. | 65 | 0 | - |
5 | Thaisz Petr Mgr. MBA | 54 | 0 | - |
6 | Čech Igor Bc. | 57 | 0 | - |
7 | Šatný Martin | 43 | 0 | - |
8 | Timčák Petr | 54 | 0 | - |
9 | Šarman Luděk Ing. | 61 | 0 | - |
10 | Sedláček Kamil | 49 | 0 | - |
12 | Vacek Martin PhDr. | 48 | 0 | - |
13 | Sabol Vladimír | 52 | 0 | - |
14 | Czasch Petr | 60 | 0 | - |
15 | Strnad Jiří | 61 | 0 | - |
16 | Fojtík Jiří | 35 | 0 | - |
17 | Trombik Miroslav | 62 | 0 | - |
18 | Németh Karel | 61 | 0 | - |
19 | Gibl Zdeněk | 66 | 0 | - |
20 | Dubský Tomáš | 48 | 0 | - |
21 | Makay Daniel | 52 | 0 | - |
22 | Ščudlík Jaromír | 50 | 0 | - |
23 | Šimko Tomáš | 35 | 0 | - |
24 | Kavan Miroslav | 65 | 0 | - |
25 | Raždíková Růžena | 59 | 0 | - |
26 | Partlová Jana | 47 | 0 | - |
27 | Kryštof Roman | 48 | 0 | - |
28 | Lipovský Eduard | 67 | 0 | - |
29 | Hloušková Monika | 34 | 0 | - |
30 | Jendrisek Jozef | 69 | 0 | - |
31 | Kollerová Marta | 53 | 0 | - |
32 | Klásek Jaromír | 69 | 0 | - |
33 | Timčáková Iveta | 48 | 0 | - |
34 | Hinterreiter Klára Mgr. | 44 | 0 | - |
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina JEDNOTNÍ – část 2
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
35 | Havel Vladimír | 67 | 0 | - |
36 | Svoboda Břetislav | 54 | 0 | - |
37 | Talašová Yveta | 62 | 0 | - |
38 | Timčáková Aneta | 24 | 0 | - |
39 | Špandel Vlastimil | 39 | 0 | - |
40 | Matzkeová Iveta | 53 | 0 | - |
41 | Barcuch Antonín PhDr. | 63 | 0 | - |
42 | Timčák Patrik | 30 | 0 | - |
43 | Boniatti Kateřina | 47 | 0 | - |
44 | Zemánek Petr | 52 | 0 | - |
45 | Chládek Jaromír | 55 | 0 | - |
46 | Stadtherr Martin | 47 | 0 | - |
47 | Klár Milan | 46 | 0 | - |
48 | Šebora Mirko | 53 | 0 | - |
49 | Míča Jiří | 44 | 0 | - |
50 | Michel Jaroslav | 48 | 0 | - |
51 | Ďuriš Antonín | 64 | 0 | - |
52 | Šmerdová Eva | 61 | 0 | - |
53 | Koňařík Bronislav Mgr. | 45 | 0 | - |
54 | Surovec Josef | 54 | 0 | - |
55 | Volná Miroslava | 74 | 0 | - |
56 | Pazdera Ivo | 50 | 0 | - |
57 | Bőhm Patrik | 34 | 0 | - |
58 | Dydowiczová Hana Ing. | 52 | 0 | - |
59 | Knop Radan Ing. | 54 | 0 | - |
60 | Bojková Darja | 57 | 0 | - |
61 | Kondziolková Terezie | 25 | 0 | - |
62 | Kondziolková Lucie | 42 | 0 | - |
63 | Holub Šimon | 27 | 0 | - |
64 | Čechová Barbora | 31 | 0 | - |
65 | Bojko Marian | 57 | 0 | - |
66 | Volný Lubomír Mgr. | 47 | 0 | - |
- | - | - | - | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 10/06/2024 12:03:31 |