Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-jih
Obec: Dolní Lukavice
Okrsek: 2
Kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie (SPD)
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina SPD – část 1
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Pošarová Marie Ing. | 40 | 1 | 9,09 |
2 | Šebesta Martin | 41 | 0 | 0,00 |
3 | Sekmilerová Drahuše | 64 | 0 | 0,00 |
4 | Kůrka Jan | 77 | 1 | 9,09 |
5 | Fencl Oldrich Ing. | 65 | 0 | 0,00 |
6 | Havlík Václav JUDr. | 79 | 0 | 0,00 |
7 | Hradilová Alena Ing. | 52 | 0 | 0,00 |
8 | Huml Petr | 48 | 0 | 0,00 |
9 | Krumer Vladislav PaedDr. | 78 | 0 | 0,00 |
10 | Obdržálek Milan Ing. | 54 | 0 | 0,00 |
11 | Majer David | 44 | 0 | 0,00 |
12 | Hůzl Vladimír Ing. | 67 | 0 | 0,00 |
13 | Tvrdý Petr | 42 | 0 | 0,00 |
14 | Přibyl Pavel | 70 | 0 | 0,00 |
15 | Vaněrková Koutníková Pavlína Bc. | 40 | 0 | 0,00 |
16 | Drobný Jiří | 42 | 0 | 0,00 |
17 | Dvořáková Adéla | 36 | 0 | 0,00 |
18 | Faměra Miroslav Ing. | 68 | 0 | 0,00 |
19 | Kinkal Antonín Ing. | 61 | 0 | 0,00 |
20 | Junger Martin | 42 | 0 | 0,00 |
21 | Orava Libor Ing. | 58 | 0 | 0,00 |
22 | Bezucha Pavel | 57 | 0 | 0,00 |
23 | Krejčí Lukáš | 35 | 0 | 0,00 |
24 | Janda Josef | 53 | 0 | 0,00 |
25 | Vacík Roman | 48 | 0 | 0,00 |
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina SPD – část 2
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
26 | Semeš Alexandr Ing. | 59 | 0 | 0,00 |
27 | Lukašáková Iva | 49 | 0 | 0,00 |
28 | Sulánský Libor | 49 | 0 | 0,00 |
29 | Procházka Miroslav | 33 | 0 | 0,00 |
30 | Jehlík Josef | 59 | 0 | 0,00 |
31 | Kubalík Jaroslav Ing. Ph.D. | 59 | 1 | 9,09 |
32 | Santner Aleš Ing. | 67 | 0 | 0,00 |
33 | Parobková Eva | 54 | 0 | 0,00 |
34 | Černá Renata | 44 | 0 | 0,00 |
35 | Dittrich Martin | 43 | 0 | 0,00 |
36 | Lešák Jiří | 47 | 0 | 0,00 |
37 | Hojgrová Jitka | 57 | 0 | 0,00 |
38 | Bicek Robin | 18 | 0 | 0,00 |
39 | Cieńciałová Vlasta | 57 | 0 | 0,00 |
40 | Duchek Bohumil | 73 | 0 | 0,00 |
41 | Seidler Pavel | 53 | 0 | 0,00 |
42 | Mašíček Petr | 42 | 0 | 0,00 |
43 | Kochman Milan | 52 | 0 | 0,00 |
44 | Vraniák Bernard | 60 | 0 | 0,00 |
45 | Rada Karel | 70 | 0 | 0,00 |
46 | Sainer Jindřich | 39 | 0 | 0,00 |
47 | Haberlová Tereza | 28 | 0 | 0,00 |
48 | Fuchs Josef | 62 | 0 | 0,00 |
49 | Bejček Václav | 38 | 0 | 0,00 |
50 | Naxera Norbert JUDr. Bc. | 35 | 1 | 9,09 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 11
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 10/06/2024 12:03:03 |