Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Chomutov
Obec: Klášterec nad Ohří
Okrsek: 4
Kandidátní listina: Národní demokracie
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina ND – část 1
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Žák Petr | 67 | 0 | - |
2 | Mrázek Jan | 27 | 0 | - |
3 | Kotáb Petr | 44 | 0 | - |
4 | Táborský Viktor | 24 | 0 | - |
5 | Kundľová Šlégrová Lucie | 30 | 0 | - |
6 | Grus Jakub | 27 | 0 | - |
7 | Havránková Lenka Mgr. | 55 | 0 | - |
8 | Moravec Michal | 45 | 0 | - |
9 | Bajčiová Marcela Bc. | 26 | 0 | - |
10 | Businský Václav | 46 | 0 | - |
11 | Šťoural František | 50 | 0 | - |
12 | Čapek Petr | 49 | 0 | - |
13 | Korejtko Roman Ing. | 54 | 0 | - |
14 | Marcikán Martin | 43 | 0 | - |
15 | Steiden Jaroslav | 54 | 0 | - |
16 | Vainová Dagmar | 66 | 0 | - |
17 | Kundľa David | 32 | 0 | - |
18 | Kröhanová Klára | 43 | 0 | - |
19 | Jeník Václav | 42 | 0 | - |
20 | Šavrda Marek | 46 | 0 | - |
21 | Dubský Lukáš | 26 | 0 | - |
22 | Šlégr Jiří | 33 | 0 | - |
23 | Milý Vladimír | 68 | 0 | - |
24 | Cinkl František | 56 | 0 | - |
25 | Černý Ladislav | 49 | 0 | - |
26 | Kohút Tomáš | 26 | 0 | - |
27 | Kouba Karel | 39 | 0 | - |
28 | Buchal Viktor Ing. | 72 | 0 | - |
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina ND – část 2
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
29 | Malíková Jana | 51 | 0 | - |
30 | Mareš Jaroslav | 32 | 0 | - |
31 | Homola Pavel | 50 | 0 | - |
32 | Malík Petr | 52 | 0 | - |
33 | Klofát Miroslav | 53 | 0 | - |
34 | Kubišová Lenka | 47 | 0 | - |
35 | Švarc Jiří | 53 | 0 | - |
36 | Tschochner Tomáš | 24 | 0 | - |
37 | Kalfářová Jaroslava | 50 | 0 | - |
38 | Mojžíš Petr | 49 | 0 | - |
39 | Soukup Stanislav | 30 | 0 | - |
40 | Rezlerová Markéta | 41 | 0 | - |
41 | Minář Oldřich | 58 | 0 | - |
42 | Pilek Vojtěch | 27 | 0 | - |
43 | Klofátová Andrea | 45 | 0 | - |
44 | Pekrt Tomáš | 54 | 0 | - |
45 | Kubišová Karolína | 23 | 0 | - |
46 | Votava Martin | 26 | 0 | - |
47 | Šodek Vojtěch | 25 | 0 | - |
48 | Boráň Zdeněk | 73 | 0 | - |
49 | Dočiar Emil | 63 | 0 | - |
50 | Ledvina Milan | 30 | 0 | - |
51 | Hrabák Patrik | 25 | 0 | - |
52 | Hudeček Jiří | 52 | 0 | - |
53 | Herink Tomáš | 24 | 0 | - |
54 | Sianská Jindřiška | 64 | 0 | - |
55 | Bartoš Adam Benjamin | 40 | 0 | - |
- | - | - | - | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 10/06/2024 11:52:28 |