Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Litoměřice
Obec: Libochovice
Okrsek: 5
Kandidátní listina: Svobodní
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Svobodní – část 1
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Dittrich Pavel | 44 | 0 | - |
2 | Klíma Libor | 49 | 0 | - |
3 | Vacková Pavla | 55 | 0 | - |
4 | Bradáč Marek | 44 | 0 | - |
5 | Pilc Jindřich | 44 | 0 | - |
6 | Gregor Vladimír Ing. | 62 | 0 | - |
7 | Franc Tomáš | 52 | 0 | - |
8 | Soukup Robert | 47 | 0 | - |
9 | Listopad Karel | 33 | 0 | - |
10 | Morong Jiří | 19 | 0 | - |
11 | Kozel Bohumil | 72 | 0 | - |
12 | Nováková Tichá Judita | 58 | 0 | - |
13 | Brejška Rudolf Ing. DiS. | 35 | 0 | - |
14 | Duchan Pavel Ing. | 63 | 0 | - |
15 | Slabyhoud Pavel Ing. | 52 | 0 | - |
16 | Bernášek Petr | 37 | 0 | - |
17 | Dvořák Josef Ing. Ph.D. | 37 | 0 | - |
18 | Volešáková Kateřina Bc. | 37 | 0 | - |
19 | Rudý Petr Boris | 38 | 0 | - |
20 | Červená Lenka | 58 | 0 | - |
21 | Šustr Jan Bc. | 51 | 0 | - |
22 | Burianová Kamila BcA. | 33 | 0 | - |
23 | Bednář Petr | 49 | 0 | - |
24 | Hrzánová Jitka DiS. | 41 | 0 | - |
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Svobodní – část 2
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
25 | Jelínek Leoš | 51 | 0 | - |
26 | Hendrych Daniel | 46 | 0 | - |
27 | Majeriková Jaroslava | 37 | 0 | - |
28 | Hermannová Miroslava | 49 | 0 | - |
29 | Konvičková Martina | 29 | 0 | - |
30 | Švarc Petr | 56 | 0 | - |
31 | Lepková Martina | 49 | 0 | - |
32 | Hermannová Michaela | 29 | 0 | - |
33 | Fišák David | 44 | 0 | - |
34 | Flemmerová Zdeňka | 50 | 0 | - |
35 | Fiřtová Lenka | 46 | 0 | - |
36 | Ludvik Petr | 50 | 0 | - |
37 | Simonidesová Eva | 52 | 0 | - |
38 | Vatala Antonín | 61 | 0 | - |
39 | Chlumová Monika | 47 | 0 | - |
40 | Macas Jiří | 52 | 0 | - |
41 | Bělina Karel | 73 | 0 | - |
42 | Suchánek Horst | 56 | 0 | - |
43 | Hrdlička Tomáš | 25 | 0 | - |
44 | Čermák Luboš | 52 | 0 | - |
45 | Bělinová Miloslava | 68 | 0 | - |
46 | Halada Josef | 41 | 0 | - |
47 | Fejfarová Milena | 60 | 0 | - |
- | - | - | - | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 15/06/2024 19:18:14 |