Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Litoměřice
Obec: Mšené-lázně
Okrsek: 3
Kandidátní listina: Severočeši.cz
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina S.cz – část 1
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Pípal Petr Ing. | 61 | 0 | - |
2 | Wünsch Lukas | 46 | 0 | - |
3 | Schwarz Bronislav Ing. | 53 | 0 | - |
4 | Doubrava Jaroslav | 72 | 0 | - |
5 | Slavík Radek Ing. Bc. | 48 | 0 | - |
6 | Kožnar Milan | 46 | 0 | - |
7 | Pastýřík Čestmír Ing. | 61 | 0 | - |
8 | Bukva Jan Ing. | 48 | 0 | - |
9 | Šimek Martin | 45 | 0 | - |
10 | Rybárová Květa | 68 | 0 | - |
11 | Moravec František | 57 | 0 | - |
12 | Domorák Rostislav Ing. | 59 | 0 | - |
13 | Kohout Josef Ing. | 76 | 0 | - |
14 | Štruplová Růžičková Šárka Mgr. MBA | 44 | 0 | - |
15 | Janeček Jiří Ing. | 54 | 0 | - |
16 | Rybár Tomáš | 36 | 0 | - |
17 | Petrovský Jiří MUDr. | 33 | 0 | - |
18 | Domín Martin Ing. | 25 | 0 | - |
19 | Jirman Luděk Ing. | 41 | 0 | - |
20 | Skřivánek Jiří | 46 | 0 | - |
21 | Bukvová Simona MUDr. | 43 | 0 | - |
22 | Turoň Milan Ing. | 58 | 0 | - |
23 | Jirka Luboš | 49 | 0 | - |
24 | Hrdlička Václav | 46 | 0 | - |
25 | Maskulanisová Miluše | 68 | 0 | - |
26 | Běhounek Daniel | 43 | 0 | - |
27 | Hervertová Marie | 20 | 0 | - |
28 | Geist Ivan | 55 | 0 | - |
29 | Šípová Martina Mgr. | 45 | 0 | - |
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina S.cz – část 2
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
30 | Kubelková Olga PhDr. | 53 | 0 | - |
31 | Matějka Svatopluk | 65 | 0 | - |
32 | Ondrášek Tomáš Ing. | 65 | 0 | - |
33 | Šteflíková Zděnka MUDr. | 60 | 0 | - |
34 | Sýkorová Jana | 62 | 0 | - |
35 | Jankovská Jitka | 45 | 0 | - |
36 | Kotýnek Roman | 48 | 0 | - |
37 | Rybák Milan Ing. | 65 | 0 | - |
38 | Bechyně Aleš | 38 | 0 | - |
39 | Kohlová Jana | 35 | 0 | - |
40 | Valášek Ivo | 57 | 0 | - |
41 | Jelínková Hana Bc. | 35 | 0 | - |
42 | Topš Martin | 23 | 0 | - |
43 | Bartuška Lukáš | 24 | 0 | - |
44 | Dvořáková Alena | 66 | 0 | - |
45 | Nachtmannová Dagmar | 47 | 0 | - |
46 | Bočkaj Tomáš | 36 | 0 | - |
47 | Hořeňovský Josef | 58 | 0 | - |
48 | Klingr Petr DiS. | 56 | 0 | - |
49 | Velcová Marcela Ing. | 53 | 0 | - |
50 | Vodák Zbyněk Ing. | 54 | 0 | - |
51 | Vlček Jiří | 47 | 0 | - |
52 | Hajný Martin | 19 | 0 | - |
53 | Barták Luboš | 54 | 0 | - |
54 | Liška Tomáš | 52 | 0 | - |
55 | Kalina Josef | 42 | 0 | - |
56 | Dostal Jan | 43 | 0 | - |
57 | Klíma Jan | 43 | 0 | - |
- | - | - | - | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 17/06/2024 07:38:40 |