Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Louny
Obec: Podbořany
Okrsek: 9
Kandidátní listina: Trikolóra hnutí občanů
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Trikolóra – část 1
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Hoffmann Radek | 52 | 0 | - |
2 | Kočiš David Ing. | 33 | 0 | - |
3 | Becková Martina Ing. | 45 | 0 | - |
4 | Pištora Zdeněk Mgr. | 56 | 0 | - |
5 | Šmíd Petr Mgr. | 56 | 0 | - |
6 | Novotný Jan Ing. Bc. | 45 | 0 | - |
7 | Řepka Rudolf Mgr. LLM | 45 | 0 | - |
8 | Červenka Miroslav Mgr. | 64 | 0 | - |
9 | John Jindřich | 55 | 0 | - |
10 | Michálek Ladislav | 40 | 0 | - |
11 | Závladský Michal | 40 | 0 | - |
12 | Říha Zdeněk doc. Ing. Ph.D. | 46 | 0 | - |
13 | Kunz Tomáš Ing. | 38 | 0 | - |
14 | Gremlica Oldřich | 45 | 0 | - |
15 | Macák Patrik | 26 | 0 | - |
16 | Slánička Roman | 50 | 0 | - |
17 | Poráč Jaroslav | 48 | 0 | - |
18 | Kostka Petr | 55 | 0 | - |
19 | Čáka Jan | 42 | 0 | - |
20 | Jonáková Alena Ing. | 36 | 0 | - |
21 | Brožek Vladimír | 61 | 0 | - |
22 | Stehlík Lukáš | 36 | 0 | - |
23 | Ptáček Jaroslav | 50 | 0 | - |
24 | Pokorný Jiří | 55 | 0 | - |
25 | Kotulič Petr Ing. Bc. | 58 | 0 | - |
26 | Ježek Pavel Ing. | 46 | 0 | - |
27 | Jorová Eva Bc. | 30 | 0 | - |
28 | Rambousek Eugene Bc. | 32 | 0 | - |
29 | Pavlovský Vít | 21 | 0 | - |
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Trikolóra – část 2
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
30 | Hvolka Martin | 45 | 0 | - |
31 | Hruška František Ing. | 62 | 0 | - |
32 | Schwarzbach Jan Bc. | 29 | 0 | - |
33 | Hodanová Blanka Ing. Mgr. | 45 | 0 | - |
34 | Röhrlová Romana Ing. | 55 | 0 | - |
35 | Novotný Jiří | 46 | 0 | - |
36 | Pivko Jan Bc. | 41 | 0 | - |
37 | Dragoun Michal | 21 | 0 | - |
38 | Šifalda Miroslav | 21 | 0 | - |
39 | Beránek Jaroslav Ing. DiS. | 35 | 0 | - |
40 | Harbich Eduard | 44 | 0 | - |
41 | Wiesner Tomáš Mgr. | 54 | 0 | - |
42 | Fraško Martin | 50 | 0 | - |
43 | Hýsek Martin | 47 | 0 | - |
44 | Tuhý Jan | 56 | 0 | - |
45 | Novák Milan | 37 | 0 | - |
46 | Komůrka Petr | 59 | 0 | - |
47 | Kolárová Olga | 47 | 0 | - |
48 | Kaplan Martin | 51 | 0 | - |
49 | Tripal Oldřich | 47 | 0 | - |
50 | Vlasatá Jiřina | 54 | 0 | - |
51 | Votočková Andrea | 33 | 0 | - |
52 | Plhal Jan | 43 | 0 | - |
53 | Pešek Zdeněk Ing. Mgr. MBA | 61 | 0 | - |
54 | Stárek Martin | 37 | 0 | - |
55 | Mostecká Blanka | 62 | 0 | - |
57 | Bareš Martin | 52 | 0 | - |
58 | Bělka Jan | 52 | 0 | - |
- | - | - | - | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 15/06/2024 18:52:23 |