Volby do zastupitelstev krajů konané dne 2.10. – 3.10.2020

Přednostní hlasy pro kandidáty

Kraj: Liberecký kraj

Česká republika

Kandidátní listina: Pro KRAJinu

Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Zelení+LES – část 1

Popis tabulky Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.
Kandidát Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 Šedlbauer Josef prof. Ing. Ph.D. 51 981 17,56
2 Kšírová Anna MUDr. 36 493 8,82
3 Macek Jakub Ing. 34 199 3,56
4 Vondrová Martina 48 148 2,64
5 Hudec Miroslav PhDr. 68 161 2,88
6 Vitebská Lenka Mgr. 50 103 1,84
7 Černý Ondřej MUDr. Mgr. 37 155 2,77
8 Kocumová Zuzana Bc. 41 609 10,90
9 Baxa Jaromír PhDr. Ph.D. 38 530 9,48
10 Hudská Anna Mgr. 45 144 2,57
11 Felcman Jindřich Mgr. Ph.D. 36 211 3,77
12 Kučerová Jiřina Mgr. 50 24 0,42
13 Varvařovský Jakub Mgr. 32 166 2,97
14 Navrátilová Fainová Dana 41 56 1,00
15 Rosenbaum Martin Ing. 44 92 1,64
16 Šídová Eliška MgA. 41 100 1,79
17 Louda Jiří Ing. Ph.D. 36 81 1,45
18 Benešová Radka Mgr. 44 19 0,34
19 Šťastný Jiří Ing. 55 184 3,29
20 Karková Ludmila 19 21 0,37
21 Fikera Patrik Ing. 44 14 0,25
22 Čechová Kateřina Mgr. 34 63 1,12
23 Patrný Radek Ing. 43 21 0,37
24 Drábková Vladěna Mgr. 36 93 1,66
25 Stárek Jan Ing. 38 34 0,60

Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Zelení+LES – část 2

Popis tabulky Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.
Kandidát Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
26 Šťastná Kristýna 21 51 0,91
27 Přívratský Milan Ing. 62 17 0,30
28 Lubasová Kamila 47 43 0,76
29 Neděla Tomáš Bc. 31 42 0,75
30 Junková Barbora Mgr. 34 58 1,03
31 Bělohradský Aleš Mgr. MSc. 31 61 1,09
32 Bednářová Kateřina Ing. 34 26 0,46
33 Perlík Pavel Bc. 33 6 0,10
34 Halamová Magdaléna 40 36 0,64
35 Peldřimovský Jan Bc. 31 12 0,21
36 Zlatníková Simona Ing. 34 29 0,51
37 Lomič Miloslav 55 26 0,46
38 Žáková Olga 51 18 0,32
39 Vrabec Vladimír Mgr. 41 64 1,14
40 Bůžková Simona 51 20 0,35
41 Kubeš Jan Mgr. Ing. 40 23 0,41
42 Nosková Zuzana MUDr. 56 47 0,84
43 Kubát Milan PaedDr. 70 22 0,39
44 Nalezená Tereza Ing. arch. 34 19 0,34
45 Plesník Jan 20 31 0,55
46 Loudová Renata Mgr. 36 29 0,51
47 Vácha Radim Bc. 49 20 0,35
48 Šumová Vladimíra 73 5 0,08
49 Schiffner Daniel 29 19 0,34
50 Macháčková Julie Ing. 41 32 0,57

Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:  5 586


Zdroj datwww.volby.cz
Originálvolby.cz/pls/kz2020/kz351
Datum a čas generování stránky07/02/2023 04:51:17
Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V