Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Pardubický kraj
Okres: Chrudim
Obec: Heřmanův Městec
Okrsek: 2
Kandidátní listina: VÝCHODOČEŠI
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina VČ – část 1
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Brendl František | 44 | 0 | - |
2 | Lacmanová Martina | 49 | 0 | - |
3 | Maixnerová Daniela Ing. | 35 | 0 | - |
4 | Svoboda Pavel MUDr. | 50 | 0 | - |
5 | Lejhanec Jiří Ing. | 55 | 0 | - |
6 | Tupec Petr | 46 | 0 | - |
7 | Zelinka Matěj | 32 | 0 | - |
8 | Soušek Miloslav Ing. | 59 | 0 | - |
9 | Dojčánová Radka Mgr. Bc. | 47 | 0 | - |
10 | Šmíd Petr Mgr. DiS. | 34 | 0 | - |
11 | Čejka Pavel | 62 | 0 | - |
12 | Adámek Tomáš MUDr. | 36 | 0 | - |
13 | Svatoň Martin Bc. | 22 | 0 | - |
14 | Blaha Milan RNDr. | 65 | 0 | - |
15 | Koblížek Robert Ing. | 44 | 0 | - |
16 | Burian Petr Bc. | 55 | 0 | - |
17 | Vágnerová Šárka | 53 | 0 | - |
18 | Ehrenberger Josef | 76 | 0 | - |
19 | Novotný Zdeněk MUDr. | 48 | 0 | - |
20 | Laška Ondřej | 29 | 0 | - |
21 | Košař Milan Ing. arch. | 74 | 0 | - |
22 | Juřík Josef Bc. | 56 | 0 | - |
23 | Hlaváč Ondřej Ing. | 45 | 0 | - |
24 | Linhart Tomáš | 45 | 0 | - |
25 | Dostálek Luboš | 58 | 0 | - |
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina VČ – část 2
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
26 | Kroutilová Romana | 46 | 0 | - |
27 | Žampachová Simona | 20 | 0 | - |
28 | Kolář Pavel | 26 | 0 | - |
29 | Matoušek Petr Ing. | 44 | 0 | - |
30 | Junek Miloslav MUDr. | 68 | 0 | - |
31 | Šumpík Jiří Ing. | 41 | 0 | - |
32 | Topol Tomáš | 41 | 0 | - |
33 | Kudláčková Nicola | 24 | 0 | - |
34 | Souček Michal | 46 | 0 | - |
35 | Doležal Tomáš | 48 | 0 | - |
36 | Bartheldy Tereza | 40 | 0 | - |
37 | Hynek Josef Ing. | 45 | 0 | - |
38 | Šumpík Josef Ing. | 41 | 0 | - |
39 | Čepelka Jiří | 67 | 0 | - |
40 | Kosuk Roman | 43 | 0 | - |
41 | Hajník Robert | 44 | 0 | - |
42 | Nádvorník Pavel JUDr. | 48 | 0 | - |
43 | Rejda Jan | 47 | 0 | - |
44 | Řehák Jan | 39 | 0 | - |
45 | Matrasová Jaroslava Mgr. | 59 | 0 | - |
46 | Kopecká Monika Mgr. | 42 | 0 | - |
47 | Nevečeřal Pavel | 68 | 0 | - |
48 | Kopista Jaroslav | 68 | 0 | - |
49 | Dušek Jaromír Ing. | 68 | 0 | - |
50 | Čepek Tomáš | 46 | 0 | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 10/06/2024 11:32:05 |