Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Pardubický kraj
Okres: Chrudim
Obec: Chrast
Okrsek: 4
Kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 1
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Foldyna Jan Ing. MBA | 64 | 1 | 25,00 |
2 | Horská Hana PaedDr. | 57 | 0 | 0,00 |
3 | Vyšohlíd Antonín | 64 | 0 | 0,00 |
4 | Bělohlávková Lenka | 30 | 1 | 25,00 |
5 | Harmat Roman | 43 | 0 | 0,00 |
6 | Hlavatý Miroslav | 65 | 0 | 0,00 |
7 | Šimková Jitka Ing. | 65 | 0 | 0,00 |
8 | Bohatec Josef | 46 | 0 | 0,00 |
9 | Snopek Václav Mgr. CSc. | 69 | 0 | 0,00 |
10 | Matušovská Květa Ing. | 36 | 0 | 0,00 |
11 | Kacálek Tomáš Bc. | 41 | 0 | 0,00 |
12 | Příhoda Vladimír | 64 | 1 | 25,00 |
13 | Dymáková Kateřina | 32 | 0 | 0,00 |
14 | Šťastná Zdenka JUDr. | 66 | 0 | 0,00 |
15 | Žampach Pavel | 53 | 1 | 25,00 |
16 | Dvořák Jan | 45 | 0 | 0,00 |
17 | Vojtěch Jaromír Ing. | 43 | 0 | 0,00 |
18 | Bureš Zdeněk | 68 | 0 | 0,00 |
19 | Richter František | 55 | 0 | 0,00 |
20 | Branžovská Veronika DiS. | 30 | 0 | 0,00 |
21 | Kovařík Otakar Bc. | 35 | 0 | 0,00 |
22 | Černý Jiří | 41 | 0 | 0,00 |
23 | Mňuk Milan | 64 | 0 | 0,00 |
24 | Dosoudil Vladimír Ing. | 63 | 0 | 0,00 |
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 2
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
25 | Kmošťáková Valéria | 58 | 0 | 0,00 |
26 | Konečný Milan | 66 | 0 | 0,00 |
27 | Moravec Karel | 42 | 0 | 0,00 |
28 | Němec Bohdan | 67 | 0 | 0,00 |
29 | Bartoň Tomáš | 56 | 0 | 0,00 |
30 | Kohout Richard | 40 | 0 | 0,00 |
31 | Prchalová Edita | 34 | 0 | 0,00 |
32 | Severin Vladimír Mgr. | 46 | 0 | 0,00 |
33 | Harmatová Petra | 38 | 0 | 0,00 |
34 | Nosek Richard | 50 | 0 | 0,00 |
35 | Opasek Václav | 53 | 0 | 0,00 |
36 | Krátký Vladimír | 58 | 0 | 0,00 |
37 | Studnička Pavel | 67 | 0 | 0,00 |
38 | Kubíček René | 47 | 0 | 0,00 |
39 | Chodilová Věra | 45 | 0 | 0,00 |
40 | Hájek Jaroslav DiS. | 51 | 0 | 0,00 |
41 | Fülle Radim | 45 | 0 | 0,00 |
42 | Kubů Pavel Ing. | 66 | 0 | 0,00 |
43 | Odvárka Antonín | 70 | 0 | 0,00 |
44 | Pavlasová Jana | 32 | 0 | 0,00 |
45 | Krupková Helena | 55 | 0 | 0,00 |
46 | Navrkal Rudolf | 59 | 0 | 0,00 |
47 | Tesař Miloš | 50 | 0 | 0,00 |
- | - | - | - | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 4
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 10/06/2024 12:01:40 |