Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Pardubický kraj
Okres: Chrudim
Obec: Skuteč
Okrsek: 6
Kandidátní listina: Trikolóra hnutí občanů a Strana soukromníků České republiky
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Trikol+Soukrom – část 1
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Bajer Petr | 53 | 0 | - |
2 | Rusek Petr Ing. | 53 | 0 | - |
3 | Kulhavý Jiří JUDr. | 52 | 0 | - |
4 | Roub Bohumil | 45 | 0 | - |
5 | Hykyš Stanislav Mgr. | 42 | 0 | - |
6 | Máca Petr Mgr. | 49 | 0 | - |
7 | Valenta Radek | 46 | 0 | - |
8 | Snítilová Ivana | 62 | 0 | - |
9 | Buryšková Hana MUDr. | 48 | 0 | - |
10 | Kuba Jaromír Bc. | 38 | 0 | - |
11 | Zouharová Dagmar Mgr. Ing. | 50 | 0 | - |
12 | Vohralíková Markéta | 48 | 0 | - |
13 | Přikryl Zdeněk Ing. | 54 | 0 | - |
14 | Janoš Pavel | 62 | 0 | - |
15 | Svatošová Veronika Mgr. | 51 | 0 | - |
16 | Urbánek Jiří | 44 | 0 | - |
17 | Štěpař Václav Mgr. | 37 | 0 | - |
18 | Míchal Jaroslav PaedDr. Mgr. | 63 | 0 | - |
19 | Vinduška Jan | 32 | 0 | - |
20 | Brichta Tomáš DiS. | 37 | 0 | - |
21 | Bárta Josef | 43 | 0 | - |
22 | Foukalová Klára | 29 | 0 | - |
23 | Fořt Michal | 45 | 0 | - |
24 | Vojtěch Jan | 34 | 0 | - |
25 | Košnar Václav | 57 | 0 | - |
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Trikol+Soukrom – část 2
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
26 | Řehounek Martin | 41 | 0 | - |
27 | Kubíček Vlastimil Mgr. | 57 | 0 | - |
28 | Kašparová Hana | 60 | 0 | - |
29 | Bulis David Bc. | 50 | 0 | - |
30 | Mikuláš Jan | 49 | 0 | - |
31 | Bohačíková Jana | 32 | 0 | - |
32 | Kupka Roman | 55 | 0 | - |
33 | Levai Vojtěch | 56 | 0 | - |
34 | Pavelka Tomáš | 46 | 0 | - |
35 | Kubín Zdeněk Bc. | 43 | 0 | - |
36 | Konečný Jiří | 68 | 0 | - |
37 | Čapková Marie Ing. | 60 | 0 | - |
38 | Ratzenbek Pavel | 52 | 0 | - |
39 | Medřík Antonín Ing. | 49 | 0 | - |
40 | Vanšurová Jana | 38 | 0 | - |
41 | Ester Tomáš | 21 | 0 | - |
42 | Čeliš Vítězslav | 49 | 0 | - |
43 | Málková Marie | 65 | 0 | - |
44 | Sejkora Jaroslav | 61 | 0 | - |
45 | Štěpánek Petr Mgr. | 62 | 0 | - |
46 | Blažej Martin | 47 | 0 | - |
47 | Štěpánková Alice | 62 | 0 | - |
48 | Zirnsák Jan | 44 | 0 | - |
49 | Čeněk Jindřich | 48 | 0 | - |
50 | Zavadil Luděk | 40 | 0 | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 10/06/2024 12:34:45 |