Volby do zastupitelstev krajů konané dne 2.10. – 3.10.2020

Přednostní hlasy pro kandidáty

Kraj: Kraj Vysočina

Česká republika

Kandidátní listina: TRIKOLÓRA - SOUKROMNÍCI

Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Trikol+Soukrom – část 1

Popis tabulky Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.
Kandidát Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 Tesař Jan 42 356 7,97
2 Váňa Milan RNDr. Ph.D. 65 76 1,70
3 Kafoňková Simona Mgr. 51 114 2,55
4 Nedvěd Miroslav 58 63 1,41
5 Augustin Jiří Bc. DiS. 32 57 1,27
6 Šíp Stanislav Bc. 43 56 1,25
7 Vacek Pavel 53 68 1,52
8 Horáková Hana Mgr. 31 57 1,27
9 Poslušný Josef 24 26 0,58
10 Sysel Jaroslav 59 77 1,72
11 Rubín Tomáš 33 33 0,73
12 Paulát Pavel 63 23 0,51
13 Martinec Pavel Ing. 42 44 0,98
14 Stehno Miroslav 67 45 1,00
15 Kopic Jiří 56 28 0,62
16 Laube Jiří Ing. 59 63 1,41
17 Růžička Luděk Mgr. 48 90 2,01
18 Fiksa Radomír Ing. 39 41 0,91
19 Davidová Pavla Mgr. DiS. 40 21 0,47
20 Beneš Jiří Ing. 26 38 0,85
21 Kůsová Zida Ing. 39 73 1,63
22 Krátká Ilona Mgr. 38 27 0,60
23 Frolík Marek 46 36 0,80
24 Nani Martin 35 10 0,22
25 Zikmund Rostislav Mgr. MBA 49 26 0,58

Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Trikol+Soukrom – část 2

Popis tabulky Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.
Kandidát Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
26 Krupička František Ing. 48 25 0,56
27 Turna Jaromír 29 24 0,53
28 Slánský Martin Ing. 51 25 0,56
29 Zelenka Jiří 32 31 0,69
30 Tesařová Marie Mgr. 39 26 0,58
31 Linhart Bořek Ing. 47 32 0,71
32 Kroulíková Hana Mgr. 64 7 0,15
33 Komancová Andrea MUDr. 65 7 0,15
34 Stehno Miroslav 65 13 0,29
35 Mládek Dorian 43 25 0,56
36 Blažková Lenka DiS. 50 17 0,38
37 Chalupová Stanislava 59 14 0,31
38 Hron Lubomír 62 34 0,76
39 Popelka Miloslav 63 19 0,42
40 Fendrych Josef 49 26 0,58
41 Pleskač Radomír Bc. 28 17 0,38
42 Halásek Miroslav 33 20 0,44
43 Trnka Zdeněk Ing. 48 25 0,56
44 Slavíček Luboš 44 24 0,53
45 Ryšavý Michal 40 26 0,58
46 Šudoma Zdeněk 75 11 0,24
47 Peca David 50 7 0,15
48 Vaněk Ivo 52 43 0,96
49 Rod Václav Ing. 68 21 0,47
50 Rakšány Rostislav 66 18 0,40

Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:  4 463


Zdroj datwww.volby.cz
Originálvolby.cz/pls/kz2020/kz351
Datum a čas generování stránky20/12/2022 14:18:31
Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V