Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Kraj Vysočina
Okres: Havlíčkův Brod
Obec: Ledeč nad Sázavou
Okrsek: 3
Kandidátní listina: TRIKOLÓRA - SOUKROMNÍCI
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Trikol+Soukrom – část 1
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Tesař Jan | 42 | 1 | 9,09 |
2 | Váňa Milan RNDr. Ph.D. | 65 | 0 | 0,00 |
3 | Kafoňková Simona Mgr. | 51 | 2 | 18,18 |
4 | Nedvěd Miroslav | 58 | 0 | 0,00 |
5 | Augustin Jiří Bc. DiS. | 32 | 0 | 0,00 |
6 | Šíp Stanislav Bc. | 43 | 0 | 0,00 |
7 | Vacek Pavel | 53 | 0 | 0,00 |
8 | Horáková Hana Mgr. | 31 | 5 | 45,45 |
9 | Poslušný Josef | 24 | 1 | 9,09 |
10 | Sysel Jaroslav | 59 | 0 | 0,00 |
11 | Rubín Tomáš | 33 | 0 | 0,00 |
12 | Paulát Pavel | 63 | 0 | 0,00 |
13 | Martinec Pavel Ing. | 42 | 0 | 0,00 |
14 | Stehno Miroslav | 67 | 0 | 0,00 |
15 | Kopic Jiří | 56 | 2 | 18,18 |
16 | Laube Jiří Ing. | 59 | 0 | 0,00 |
17 | Růžička Luděk Mgr. | 48 | 0 | 0,00 |
18 | Fiksa Radomír Ing. | 39 | 0 | 0,00 |
19 | Davidová Pavla Mgr. DiS. | 40 | 0 | 0,00 |
20 | Beneš Jiří Ing. | 26 | 0 | 0,00 |
21 | Kůsová Zida Ing. | 39 | 0 | 0,00 |
22 | Krátká Ilona Mgr. | 38 | 0 | 0,00 |
23 | Frolík Marek | 46 | 3 | 27,27 |
24 | Nani Martin | 35 | 0 | 0,00 |
25 | Zikmund Rostislav Mgr. MBA | 49 | 0 | 0,00 |
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Trikol+Soukrom – část 2
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
26 | Krupička František Ing. | 48 | 0 | 0,00 |
27 | Turna Jaromír | 29 | 0 | 0,00 |
28 | Slánský Martin Ing. | 51 | 0 | 0,00 |
29 | Zelenka Jiří | 32 | 0 | 0,00 |
30 | Tesařová Marie Mgr. | 39 | 0 | 0,00 |
31 | Linhart Bořek Ing. | 47 | 1 | 9,09 |
32 | Kroulíková Hana Mgr. | 64 | 0 | 0,00 |
33 | Komancová Andrea MUDr. | 65 | 0 | 0,00 |
34 | Stehno Miroslav | 65 | 0 | 0,00 |
35 | Mládek Dorian | 43 | 0 | 0,00 |
36 | Blažková Lenka DiS. | 50 | 0 | 0,00 |
37 | Chalupová Stanislava | 59 | 0 | 0,00 |
38 | Hron Lubomír | 62 | 0 | 0,00 |
39 | Popelka Miloslav | 63 | 0 | 0,00 |
40 | Fendrych Josef | 49 | 0 | 0,00 |
41 | Pleskač Radomír Bc. | 28 | 0 | 0,00 |
42 | Halásek Miroslav | 33 | 0 | 0,00 |
43 | Trnka Zdeněk Ing. | 48 | 0 | 0,00 |
44 | Slavíček Luboš | 44 | 0 | 0,00 |
45 | Ryšavý Michal | 40 | 0 | 0,00 |
46 | Šudoma Zdeněk | 75 | 0 | 0,00 |
47 | Peca David | 50 | 0 | 0,00 |
48 | Vaněk Ivo | 52 | 0 | 0,00 |
49 | Rod Václav Ing. | 68 | 0 | 0,00 |
50 | Rakšány Rostislav | 66 | 0 | 0,00 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 11
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 20/06/2024 01:40:09 |