Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Kraj Vysočina
Okres: Havlíčkův Brod
Obec: Slavíkov
Okrsek: 2
Kandidátní listina: Pro TOP Vysočinu
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina TOP+KAN+Monarch – část 1
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Dvořák Zdeněk Ing. | 37 | 0 | - |
2 | Kutinová Blanka Bc. | 46 | 0 | - |
3 | Matějka Jan Ing. | 26 | 0 | - |
4 | Šimo Lenka Mgr. et Mgr. Bc. | 35 | 0 | - |
5 | Rafaj Luboš | 56 | 0 | - |
6 | Honzárek Libor Bc. | 57 | 0 | - |
7 | Vaverka Karel Ing. | 72 | 0 | - |
8 | Kopáček Pavel | 37 | 0 | - |
9 | Velíšek Zdeněk Ing. | 55 | 0 | - |
10 | Půža Jan | 41 | 0 | - |
11 | Kolářová Veronika Mgr. | 34 | 0 | - |
12 | Martínek Zdeněk Mgr. | 41 | 0 | - |
13 | Hlaváčková Hana Ing. | 58 | 0 | - |
14 | Skoumal Zdeněk Ing. Ph.D. | 45 | 0 | - |
15 | Jirman Miloš JUDr. | 57 | 0 | - |
16 | Novotný Tomáš | 47 | 0 | - |
17 | Zíka Miloslav Matěj | 48 | 0 | - |
18 | Vondra Martin Bc. BA (Hons) | 36 | 0 | - |
19 | Novák Aleš Bc. | 24 | 0 | - |
20 | Augustýn Tomáš Mgr. Ph.D. | 39 | 0 | - |
21 | Remsová Kateřina Mgr. Ph.D. | 31 | 0 | - |
22 | Brdečka Imrich Ing. | 61 | 0 | - |
23 | Fikar Miloš Mgr. | 56 | 0 | - |
24 | Jakšík Zdeněk | 39 | 0 | - |
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina TOP+KAN+Monarch – část 2
Popis tabulky
Tabulka zobrazuje přednostní hlasy pro kandidáty. Kandidát s mandátem je označen hvězdičkou ve sloupci Mandát.Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
25 | Zduba Miloš Ing. MBA | 44 | 0 | - |
26 | Kolář Milan Ing. | 67 | 0 | - |
27 | Kachlík Milan Mgr. | 46 | 0 | - |
28 | Libus Petr MUDr. | 60 | 0 | - |
29 | Štork Rostislav RNDr. Ph.D. | 50 | 0 | - |
30 | Drdlová Marie | 42 | 0 | - |
31 | Lisová Martina Mgr. | 36 | 0 | - |
32 | Holub Jindřich | 52 | 0 | - |
33 | Mošnová Květa Ing. | 58 | 0 | - |
34 | Pejchal Jaroslav Mgr. DiS. | 39 | 0 | - |
35 | Šanda Jiří | 47 | 0 | - |
36 | Šoukalová Adéla Bc. | 35 | 0 | - |
37 | Tomášová Lenka B.Arch, M.ADU | 39 | 0 | - |
38 | Blažek Jiří Ing. | 58 | 0 | - |
39 | Domkář Jan Mgr. | 36 | 0 | - |
40 | Pospíšil Bohumír Ing. | 39 | 0 | - |
41 | Mladý Josef | 43 | 0 | - |
42 | Kabelka Jaroslav | 62 | 0 | - |
43 | Pikla Jakub BcA. DiS. | 25 | 0 | - |
44 | Sláma Miloslav Ing. | 57 | 0 | - |
45 | Jaroš Zdeněk | 53 | 0 | - |
46 | Kejklíček Miloš Mgr. | 66 | 0 | - |
47 | Vondra Zdeněk | 55 | 0 | - |
48 | Kouřílková Marie | 45 | 0 | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území:
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 16/06/2024 15:49:17 |