Preferential votes for candidates
Region: Ustecky kraj
District: Teplice
Municipality: Osek
Ward: 2
List of candidates: Svobodni
Preferential votes for candidates – List of candidates Svobodni – a part 1
Table caption
The table displays preferential votes for candidates. A candidate with a seat is marked by the asterisk sign (*) in the Seat column.Candidate | Preferential votes | |||
---|---|---|---|---|
serial number |
surname, first name, degrees | age | No | in % |
1 | Dittrich Pavel | 44 | 0 | - |
2 | Klima Libor | 49 | 0 | - |
3 | Vackova Pavla | 55 | 0 | - |
4 | Bradac Marek | 44 | 0 | - |
5 | Pilc Jindrich | 44 | 0 | - |
6 | Gregor Vladimir Ing. | 62 | 0 | - |
7 | Franc Tomas | 52 | 0 | - |
8 | Soukup Robert | 47 | 0 | - |
9 | Listopad Karel | 33 | 0 | - |
10 | Morong Jiri | 19 | 0 | - |
11 | Kozel Bohumil | 72 | 0 | - |
12 | Novakova Ticha Judita | 58 | 0 | - |
13 | Brejska Rudolf Ing. DiS. | 35 | 0 | - |
14 | Duchan Pavel Ing. | 63 | 0 | - |
15 | Slabyhoud Pavel Ing. | 52 | 0 | - |
16 | Bernasek Petr | 37 | 0 | - |
17 | Dvorak Josef Ing. Ph.D. | 37 | 0 | - |
18 | Volesakova Katerina Bc. | 37 | 0 | - |
19 | Rudy Petr Boris | 38 | 0 | - |
20 | Cervena Lenka | 58 | 0 | - |
21 | Sustr Jan Bc. | 51 | 0 | - |
22 | Burianova Kamila BcA. | 33 | 0 | - |
23 | Bednar Petr | 49 | 0 | - |
24 | Hrzanova Jitka DiS. | 41 | 0 | - |
Preferential votes for candidates – List of candidates Svobodni – a part 2
Table caption
The table displays preferential votes for candidates. A candidate with a seat is marked by the asterisk sign (*) in the Seat column.Candidate | Preferential votes | |||
---|---|---|---|---|
serial number |
surname, first name, degrees | age | No | in % |
25 | Jelinek Leos | 51 | 0 | - |
26 | Hendrych Daniel | 46 | 0 | - |
27 | Majerikova Jaroslava | 37 | 0 | - |
28 | Hermannova Miroslava | 49 | 0 | - |
29 | Konvickova Martina | 29 | 0 | - |
30 | Svarc Petr | 56 | 0 | - |
31 | Lepkova Martina | 49 | 0 | - |
32 | Hermannova Michaela | 29 | 0 | - |
33 | Fisak David | 44 | 0 | - |
34 | Flemmerova Zdenka | 50 | 0 | - |
35 | Firtova Lenka | 46 | 0 | - |
36 | Ludvik Petr | 50 | 0 | - |
37 | Simonidesova Eva | 52 | 0 | - |
38 | Vatala Antonin | 61 | 0 | - |
39 | Chlumova Monika | 47 | 0 | - |
40 | Macas Jiri | 52 | 0 | - |
41 | Belina Karel | 73 | 0 | - |
42 | Suchanek Horst | 56 | 0 | - |
43 | Hrdlicka Tomas | 25 | 0 | - |
44 | Cermak Lubos | 52 | 0 | - |
45 | Belinova Miloslava | 68 | 0 | - |
46 | Halada Josef | 41 | 0 | - |
47 | Fejfarova Milena | 60 | 0 | - |
- | - | - | - | - |
Total votes for the selected party and territory:
Data source | www.volby.cz |
---|---|
Original | volby.cz/pls/kz2020/kz351 |
Page generated on | 14 Jun 2024 16:29:53 |