Jmenné seznamy
Kraj: Jihočeský kraj
Strana: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Povolání | Bydliště | Přednostní hlasy | Mandát | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||||
1 | Bartošek Jan Ing. | 45 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | místopředseda Poslanecké sněmovny | Dačice | 1 900 | 11,18 | * | 1 |
13 | Dvořák Zdeněk Mgr. | 63 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | náměstek hejtmanky Jihočeského kraje | Dubné | 279 | 1,64 | - | 12 |
9 | Hejl Jaroslav Ing. | 57 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | projektant | Veselí nad Lužnicí | 210 | 1,23 | - | 8 |
2 | Heller Šimon Mgr. | 29 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | učitel, asistent poslance Jana Bartoška | České Budějovice | 1 121 | 6,60 | - | 2 |
5 | Hermann Josef Ing. | 59 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | místostarosta Českého Krumlova | Český Krumlov | 519 | 3,05 | - | 5 |
4 | Hladík Petr Ing. | 43 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | ředitel Diakonie ČCE - střediska Blanka v Písku | Písek | 823 | 4,84 | - | 4 |
19 | Hlava Stanislav | 55 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | jednatel Městských lesů Vimperk | Vimperk | 186 | 1,09 | - | 18 |
21 | Hrdinová Marie Ing. Bc. | 49 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | učitelka | Mirovice | 259 | 1,52 | - | 20 |
6 | Huneš Robert PhDr. | 48 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | ředitel hospice | Vodňany | 1 177 | 6,93 | - | 1 |
3 | Jenisová Terezie Mgr. | 41 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | starostka Třeboně, právnička | Třeboň | 964 | 5,67 | - | 3 |
17 | Jirků Jan Mgr. MBA | 43 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | vedoucí manažer | Jindřichův Hradec | 138 | 0,81 | - | 16 |
20 | Kobera František Ing. | 61 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | ředitel VLTAVOTÝNSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. | Týn nad Vltavou | 137 | 0,80 | - | 19 |
7 | Malečková Kateřina Bc. | 48 | KDU-ČSL | BEZPP | starostka Blatné | Blatná | 420 | 2,47 | - | 6 |
14 | Malík Stanislav PhDr. | 68 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | místostarosta Borovan | Borovany | 354 | 2,08 | - | 13 |
22 | Maňák Jiří DiS. | 30 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | soukromý zemědělec | Jistebnice | 345 | 2,03 | - | 21 |
11 | Matějka Karel Ing. | 53 | KDU-ČSL | BEZPP | starosta Strunkovic nad Blanicí | Strunkovice nad Blanicí | 338 | 1,99 | - | 10 |
16 | Ourodová Ludmila PhDr. Ph.D. | 53 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | etnografka, historička | Ledenice | 284 | 1,67 | - | 15 |
10 | Peterka Luboš Ing. | 52 | KDU-ČSL | BEZPP | starosta Radomyšle | Radomyšl | 338 | 1,99 | - | 9 |
8 | Radosta Ivan Ing. | 50 | KDU-ČSL | BEZPP | starosta Milevska | Milevsko | 331 | 1,94 | - | 7 |
12 | Talíř Pavel Mgr. | 51 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | starosta Kaplice | Kaplice | 699 | 4,11 | - | 11 |
18 | Vodička Rudolf Mgr. | 57 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | vedoucí útvaru strategického rozvoje | České Budějovice | 272 | 1,60 | - | 17 |
15 | Zemanová Korchová Veronika | 49 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | starostka Benešova nad Černou | Benešov nad Černou | 297 | 1,74 | - | 14 |
*)
mandát získaný v I. skrutiniu