Jmenné seznamy
Všechny kraje
Strana: Radostné Česko
Výběr: všichni platní kandidáti dle poř. čísla
Kraj | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Přednostní hlasy | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||
1 | Hl. m. Praha | 1 | Hrnčiřík Vít Mgr. Ph.D., LL.M. | 37 | RČ | BEZPP | 15 | 6,78 |
1 | Hl. m. Praha | 2 | Frydrýn Jan Ing. | 34 | RČ | BEZPP | 14 | 6,33 |
1 | Hl. m. Praha | 3 | Bradáč Filip | 37 | RČ | BEZPP | 10 | 4,52 |
1 | Hl. m. Praha | 4 | Kratochvíl David Ing. | 37 | RČ | RČ | 10 | 4,52 |
1 | Hl. m. Praha | 5 | Holá Bohdana Ing. | 42 | RČ | RČ | 12 | 5,42 |
1 | Hl. m. Praha | 6 | Hnědkovský Jakub | 32 | RČ | RČ | 15 | 6,78 |
2 | Středočeský | 1 | Vlček Martin | 36 | RČ | RČ | 17 | 3,72 |
2 | Středočeský | 2 | Čebišová Radka Bc. | 36 | RČ | RČ | 23 | 5,04 |
2 | Středočeský | 3 | Baroch Martin | 45 | RČ | RČ | 26 | 5,70 |
2 | Středočeský | 4 | Majringer Erik | 37 | RČ | RČ | 7 | 1,53 |
2 | Středočeský | 5 | Koutník Petr | 35 | RČ | RČ | 10 | 2,19 |
2 | Středočeský | 6 | Zímová Naděžda Ing. | 55 | RČ | RČ | 23 | 5,04 |
2 | Středočeský | 7 | Alač Kamil Ing. | 48 | RČ | RČ | 6 | 1,31 |
2 | Středočeský | 8 | Hrabovský Daniel | 46 | RČ | BEZPP | 11 | 2,41 |
3 | Jihočeský | 1 | Kubák Václav Bc. | 27 | RČ | RČ | 30 | 6,83 |
4 | Plzeňský | 1 | Novotná Klára | 24 | RČ | RČ | 24 | 6,07 |
4 | Plzeňský | 2 | Ježková Tereza | 37 | RČ | RČ | 21 | 5,31 |
8 | Královéhradecký | 1 | Król Roman Ing. | 48 | RČ | RČ | 17 | 6,18 |
9 | Pardubický | 1 | Fišer Jindřich | 21 | RČ | BEZPP | 14 | 5,42 |
9 | Pardubický | 2 | Cymerys Dariusz Ing. | 30 | RČ | RČ | 12 | 4,65 |
10 | Vysočina | 1 | Hitl David | 43 | RČ | BEZPP | 21 | 6,86 |
11 | Jihomoravský | 1 | Zemčík Tomáš Mgr. Ph.D. | 34 | RČ | RČ | 12 | 3,13 |
11 | Jihomoravský | 2 | Svoboda Filip Mgr. | 33 | RČ | BEZPP | 15 | 3,91 |
11 | Jihomoravský | 3 | Golombek Vladimír Bc. | 38 | RČ | RČ | 10 | 2,61 |
11 | Jihomoravský | 4 | Šebesta Jiří Ing. | 45 | RČ | RČ | 8 | 2,08 |
11 | Jihomoravský | 5 | Starý Zdeněk Mgr. | 38 | RČ | BEZPP | 19 | 4,96 |
11 | Jihomoravský | 6 | Kaňáková Zuzana | 23 | RČ | BEZPP | 12 | 3,13 |
12 | Olomoucký | 1 | Belicová Marcela Mgr. | 40 | RČ | RČ | 22 | 7,16 |
12 | Olomoucký | 2 | Houžvička Oldřich Ing. | 42 | RČ | RČ | 17 | 5,53 |
13 | Zlínský | 1 | Priechodský Adam Ing. | 28 | RČ | RČ | 15 | 6,81 |
13 | Zlínský | 3 | Schwarz Radek | 30 | RČ | RČ | 14 | 6,36 |
14 | Moravskoslezský | 1 | Buzek Boleslav | 47 | RČ | RČ | 33 | 5,57 |
14 | Moravskoslezský | 2 | Bohačík Richard | 31 | RČ | RČ | 11 | 1,85 |
14 | Moravskoslezský | 3 | Skapa Jan Ing. Ph.D. | 37 | RČ | RČ | 20 | 3,37 |
14 | Moravskoslezský | 4 | Kijonka Petr Bc. | 43 | RČ | RČ | 15 | 2,53 |
14 | Moravskoslezský | 5 | Vašek Ivan | 39 | RČ | RČ | 7 | 1,18 |
14 | Moravskoslezský | 6 | Štěpán Lumír | 28 | RČ | RČ | 11 | 1,85 |
14 | Moravskoslezský | 7 | Palička Jaroslav Ing. | 25 | RČ | RČ | 9 | 1,52 |
14 | Moravskoslezský | 8 | Chýlek Miroslav | 25 | RČ | RČ | 18 | 3,04 |
14 | Moravskoslezský | 9 | Králíková Magdaléna | 21 | RČ | RČ | 18 | 3,04 |
14 | Moravskoslezský | 10 | Paseková Kristýna | 26 | RČ | RČ | 54 | 9,12 |
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/ps2017nss/ps111 |
Datum a čas generování stránky | 21/06/2024 16:40:36 |