Jmenné seznamy
Kraj: Ústecký kraj
Strana: Komunistická strana Čech a Moravy
Výběr: všichni platní kandidáti dle poř. čísla
Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Povolání | Bydliště | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
1 | Komínek Jaroslav MBA | 46 | KSČM | KSČM | učitel odborného výcviku | Chomutov | 1 506 | 10,17 |
2 | Aulická Jírovcová Hana Ing. | 40 | KSČM | KSČM | poslankyně Parlamentu České republiky | Most | 1 741 | 11,76 |
3 | Belej Radek | 46 | KSČM | KSČM | předseda okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy | Most | 621 | 4,19 |
4 | Přikryl Lukáš | 36 | KSČM | KSČM | strážník městské policie | Teplice | 408 | 2,75 |
5 | Minárik František | 55 | KSČM | KSČM | samostatný referent | Ústí nad Labem | 222 | 1,49 |
6 | Beneš Václav | 68 | KSČM | KSČM | starosta obce | Blatno | 350 | 2,36 |
7 | Strnad Ondřej | 22 | KSČM | KSČM | student | Trnovany | 521 | 3,51 |
8 | Šír Jiří Bc. | 48 | KSČM | KSČM | samostatný referent Krajského úřadu Ústeckého kraje | Malšovice | 259 | 1,74 |
9 | Matlachová Koníčková Petra Ing. | 45 | KSČM | KSČM | učitelka | Chomutov | 561 | 3,78 |
10 | Šíma Rostislav | 57 | KSČM | KSČM | vedoucí obchodního oddělení | Litvínov | 176 | 1,18 |
11 | Brázda Lukáš Bc. | 31 | KSČM | KSČM | prodejce elektroniky | Bílina | 166 | 1,12 |
12 | Janeček Jan | 38 | KSČM | KSČM | projektový manažer | Ústí nad Labem | 192 | 1,29 |
13 | Kubeš Petr Ing. Bc. | 32 | KSČM | KSČM | vedoucí logistik | Žatec | 278 | 1,87 |
14 | Bureš Petr | 44 | KSČM | KSČM | logistik | Štětí | 302 | 2,03 |
15 | Forejtová Eliška | 32 | KSČM | KSČM | ekonomka | Benešov nad Ploučnicí | 261 | 1,76 |
16 | Homolka Václav PaedDr. | 66 | KSČM | KSČM | učitel | Klášterec nad Ohří | 397 | 2,68 |
17 | Moravec Bohumil Ing. Bc. MBA | 33 | KSČM | KSČM | ředitel základní školy | Most | 341 | 2,30 |
18 | Malík Martin | 39 | KSČM | KSČM | strážník městské policie, podnikatel | Osek | 105 | 0,70 |
19 | Holubová Kristýna | 24 | KSČM | BEZPP | pracovnice dětské skupiny | Ústí nad Labem | 207 | 1,39 |
20 | Tomek Michal | 33 | KSČM | KSČM | zástupce vedoucího prodejny | Staňkovice | 98 | 0,66 |
21 | Černý Radek | 49 | KSČM | KSČM | osoba samostatně výdělečně činná, krajský zastupitel | Lovečkovice | 361 | 2,43 |
22 | Levandovský Zdeněk | 69 | KSČM | KSČM | důchodce | Šluknov | 66 | 0,44 |
23 | Švestka Jan | 47 | KSČM | KSČM | operátor výroby | Chomutov | 274 | 1,85 |
24 | Kroupová Radka | 47 | KSČM | BEZPP | daňová účetní | Litvínov | 117 | 0,79 |
25 | Konárek Jiří | 67 | KSČM | KSČM | živnostník | Bílina | 87 | 0,58 |
26 | Chudobová Jana | 66 | KSČM | KSČM | sociální pracovnice | Trmice | 156 | 1,05 |