Jmenné seznamy
Kraj: Olomoucký kraj
Strana: Komunistická strana Čech a Moravy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Povolání | Bydliště | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
13 | Bulko Petr | 45 | KSČM | KSČM | pekař, předseda odborové organizace v Pekárně Racek Přerov | Přerov | 241 | 1,86 |
19 | Doubrava Josef | 66 | KSČM | KSČM | osoba samostatně výdělečně činná | Postřelmov | 72 | 0,55 |
23 | Joslová Gabriela DiS. | 49 | KSČM | KSČM | asistent pedagoga | Přerov | 109 | 0,84 |
6 | Kaláb Tomáš RNDr. | 51 | KSČM | KSČM | osoba samostatně výdělečně činná, předseda Okresního výboru Českého svazu bojovníků za svobodu a Vlasteneckého sdružení antifašistů | Prostějov | 318 | 2,46 |
11 | Kavický Jaroslav Ing. et Ing. | 55 | KSČM | BEZPP | ekonom | Zlaté Hory | 94 | 0,72 |
17 | Petřeková Eva | 52 | KSČM | KSČM | operátorka výroby | Moravský Beroun | 89 | 0,68 |
22 | Prokeš Václav | 26 | KSČM | KSČM | operátor skladu | Olomouc | 151 | 1,16 |
8 | Raindl Miroslav Mgr. | 67 | KSČM | KSČM | dětský a poradenský psycholog | Hranice | 206 | 1,59 |
9 | Rippelová Jolana | 47 | KSČM | KSČM | předsedkyně Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy Šumperk, přísedící Okresního soudu Šumperk | Šumperk | 335 | 2,59 |
14 | Rippelová Kateřina | 27 | KSČM | KSČM | obchodní zástupkyně | Šumperk | 309 | 2,39 |
5 | Rulíšek Vladislav Ing. | 64 | KSČM | KSČM | voják z povolání - podplukovník v záloze, diplomat, člen Ústředního výboru Komunistické strany Čech a Moravy, fotbalový rozhodčí, člen kontrolní a revizní komise Olomouckého krajského fotbal. svazu | Ruda nad Moravou | 343 | 2,65 |
18 | Ryšková Květa | 45 | KSČM | KSČM | ekonomka společnosti | Kladníky | 85 | 0,65 |
10 | Sumara Ivan MUDr. | 64 | KSČM | KSČM | lékař | Hranice | 280 | 2,16 |
12 | Šlambor Jaroslav PaedDr. | 72 | KSČM | KSČM | důchodce, zastupitel města Prostějova | Prostějov | 191 | 1,47 |
15 | Šramko Václav | 45 | KSČM | KSČM | vedoucí posunu, předseda odborové organizace Odborového sdružení železničářů Jeseník | Jeseník | 210 | 1,62 |
1 | Šulda Ludvík BBA | 42 | KSČM | KSČM | předseda Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy Prostějov, analytik, místopředseda spolku Zámek Ptení z.s. | Seloutky | 681 | 5,27 |
2 | Urbánek Vladimír Bc. DiS. | 44 | KSČM | KSČM | fyzioterapeut | Uničov | 468 | 3,62 |
3 | Vaňková Blanka Mgr. | 40 | KSČM | KSČM | sociální pracovnice | Žulová | 381 | 2,95 |
7 | Večeřová Liběna Ing. | 54 | KSČM | KSČM | dopravní náměstkyně Správy železnic, státní organizace | Olomouc | 317 | 2,45 |
21 | Veselý Kamil | 54 | KSČM | KSČM | osoba samostatně výdělečně činná | Litovel | 98 | 0,75 |
16 | Volková Jiřina Ing. | 67 | KSČM | KSČM | knihovnice | Čelechovice na Hané | 103 | 0,79 |
4 | Vránová Věra Mgr. Ph.D. | 67 | KSČM | KSČM | vysokoškolská pedagožka, předsedkyně Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy Přerov, zastupitelka města Přerov | Přerov | 426 | 3,29 |
20 | Vysloužil Zdeněk | 55 | KSČM | KSČM | osoba samostatně výdělečně činná - podnikatel | Prostějov | 117 | 0,90 |